Laines du Nord Poema Cashmere siūlai 100

Naujiena

Prekės kodas: PCASH-100

Turimas kiekis: 7

Laines du Nord – daugiau nei 40 metų patirties ir inovacijos mezgimo siūlų gamyboje. Supranta, ką reiškia tikra prabanga: derina rūpestį gyvūnų gerove, draugiškas technologijas ir aukščiausią kokybę.

Poema Cashmere – idealus derinys: 80 % itin švelnios merino vilnos (16 mikronų) ir 20 % prabangaus kašmyro. Vienas kamuoliukas (~500 m) jau leidžia sukurti elegantišką, gradientinį mezginių efektą, vienodą du kartus su kiekviena spalvos pereina.

Kviečiame kurti unikalius šalikus, skraistes, megztukus ar kitus prabangius mezginius, kurie ne tik šildo, bet ir džiugina meistriška tekstūra bei spalviniais perėjimais.

Specifikacijos:

Sudėtis: 80 % merino vilna, 20 % kašmyras

Metražas: 100 g ~ 500 m

Rekomenduojami virbalai: 4–5 mm

Pastaba: spalvos gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukų dėl ekrano nustatymų ar dažymo partijų.

 
€1749 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Ispanija
Gamintojas: Laines du Nord

Laines du Nord – daugiau nei 40 metų patirties ir inovacijos mezgimo siūlų gamyboje. Supranta, ką reiškia tikra prabanga: derina rūpestį gyvūnų gerove, draugiškas technologijas ir aukščiausią kokybę.

Poema Cashmere – idealus derinys: 80 % itin švelnios merino vilnos (16 mikronų) ir 20 % prabangaus kašmyro. Vienas kamuoliukas (~500 m) jau leidžia sukurti elegantišką, gradientinį mezginių efektą, vienodą du kartus su kiekviena spalvos pereina.

Kviečiame kurti unikalius šalikus, skraistes, megztukus ar kitus prabangius mezginius, kurie ne tik šildo, bet ir džiugina meistriška tekstūra bei spalviniais perėjimais.

Specifikacijos:

Sudėtis: 80 % merino vilna, 20 % kašmyras

Metražas: 100 g ~ 500 m

Rekomenduojami virbalai: 4–5 mm

Pastaba: spalvos gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukų dėl ekrano nustatymų ar dažymo partijų.

Siūlai
Gamintojas Laines du Nord
Sudėtis 80 % merino vilna, 20 % kašmyras;
Metražas 500 m.
Svoris 150 g.
Rekomenduojami virbalai (gamintojo) Nr: 4 - 5
Spalva 100
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Hiro by Concept by Katia – išskirtiniai siūlai, kuriuose dera itin plona merino vilna ir šilka..
€1537€2795
2535
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Laines du Nord – daugiau nei 40 metų patirties ir inovacijos mezgimo siūlų gamyboje. Supranta,..
€1749
Rašyk
Skambink