D.U.K.

1. Per kiek laiko gausiu užsakytas prekes?

Standartinis prekių išsiuntimo 1-2 darbo dienos. Kitu atveju jus informuosime el. paštu.

2. Kaip siunčiate prekes?

Visą informaciją apie pristatymo būdus galite rasti ČIA.

3. Ar galite prekes atsiųsti į užsienį?

Taip, galime. Siuntimas registruotu paštu nuo 10 eur. Suntimas Omniva paštomatu į Baltijos šalis - 5 - 10 eur, priklausomai nuo siuntos dydžio.

4. Kaip grąžinti įsigytas prekes?

Jei Jūsų netenkina įsigytų prekių kokybė ir norite jas grąžinti, prašome susisiekti su mumis. Nekokybiškas prekes grąžinti galėsite per kurjerį, kurį atsiųsime, o jei įsigijote prekę ir nusprendėte, kad ji vis dėlto Jums nėra reikalinga, ją galite grąžinti tik tuo atveju, jei ji nebuvo naudota, nebuvo sugadinta ir nėra praradusi prekinės išvaizdos.

5. Kokios garantijos taikomos prekėms?

Mūsų elektroninė parduotuvė www.patressiulai.lt taiko garantijas įstatymo numatyta tvarka, vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo", t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta, arba nėra prekės kuria būtų galima ją pakeisti, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą, arba pasilikti prekę ir gauti nuolaidą. Garantija netaikoma prekėms, kurios sugadintos dėl netinkamo naudojimo, prekėms, sugadintoms siuntimo metu dėl netinkamo tarnybų darbo.

Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink