Apie mus

Istorija

Kaip atsirado Patrės siūlai?

Aš pradėsiu istoriją nuo pavadinimo. Patrė, tai ne taip sugalvotas vardas, Patrė, tai katė, kuri pakeitė mano gyvenimą. Aš ją sutikau prieš 12 metų gyvūnų prieglaudoje. Tai buvo visai jaunutė, gyvenimo nuskriausta katytė, kuriai labai norėjau padėti, jos dėka likau savanoriauti, jos dėka susipažinau su daug nuostabių žmonių, jos dėka mano gyvenime atsirado vyras, su kuriuo susilaukėme nuostabios dukrytės. O jau dukros gimimas mane pastūmėjo į mezgimo pasaulį. Taip prieš du metus aš pradėjau megzti, tačiau ieškodama iš ties gerų, kokybiškų siūlų Lietuvoje, susidūriau su šia problema, kiek išbandžiusi buvau, man vis netiko, ypač kaip pradedančiai, nesinorėjo daug sugadinti, išmesti. O mano pradžių pradžia buvo mezgimas iš merino vilnos. Juk taip puikiai tinka šis siūlas mažiesiems, tačiau, tuo pačiu, jis labai kaprizingas. Todėl nusprendžiau ieškoti tikrai gero, kokybiško siūlo, kurį net ir tik pradedanti mezgėja, nebijotų paimti į rankas ir džiaugtis puikiu rezultatu. Taip atradau - Lana Gatto. Kaip pats gamintojas kalba apie save: "Lana Gatto“ yra „Tollegno 1900“ prekės ženklas, prestižinis Italijos pramonės vardas, daugiau nei šimtmetį garsėjantis savo kompetencija, tradicijomis, naujovėmis ir aukštos kokybės siūlais bei medžiagomis."

Dar vienas, kokybę nenusileidžiantis ispanų gamintojas - Katia. "Katia fabrikas veikia nuo 1951 m. siūlas sukurtas, rankdarbių megėjoms".

Be siūlų, rasite, mano rankų darbo žymeklius, tai mažos ir jaukios smulkmenos, tačiau labai pagyvina mezgimą.

O kaip gi mezginys be virbalų? Tad siūlau aukštos kokybės, vokiečių gamintoją - ADDI, rankų darbo virbalus iš nepalo - LYKKE, bei visam pasaulyje puikiai žinomas gamintojas -KnitPro.

Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink