Meilenweit 100 Tweed siūlai

Lana Grossa Meilenweit 100 Tweed siūlai, tai klasikiniai kojinių siūlai su tvido efektu. Lana G..
€448€895
2327
Lana Grossa Meilenweit 100 Tweed siūlai, tai klasikiniai kojinių siūlai su tvido efektu. Lana G..
€448€895
2324
Lana Grossa Meilenweit 100 Tweed siūlai, tai klasikiniai kojinių siūlai su tvido efektu. Lana G..
€448€895
2323

Lana Grossa Meilenweit 100 Tweed mezgimo siūlai - tai klasikiniai kojinių siūlai su tvido efektu. Tvido efektas suteikia mezginiui unikalumo ir išskirtinumo. Šių aukštos kokybės mezgimo siūlų sudėtis yra 80 % merino vilna ir 20 % poliamidas.

Merino vilna žinoma puikiomis šilumos savybėmis, išskirtine kokybe ir švelnumu, todėl kojinės bus ir šiltos ir kokybiškos. Lana Grossa siūlų gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės merino vilną iš avių, auginamų Pietų Amerikoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Ši vilna pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir plonumu, o išgaunama tik iš ypatingai geromis sąlygomis auginamų merino avių. Maišant pluoštus ir skirtingus siūlus, galima išgauti norimas savybes ir gerokai pagerinti siūlų sudėtį. Šiuo atveju merino vilną papildo poliamidas, kuris suteikia tvirtumo ir atsparumo dilimui. Tokiu būdu gaminami aukštos kokybės kojinių mezgimo siūlai.

Meilenweit 100 Tweed mezgimo siūlai pritaikyti skalbti skalbimo mašinoje, o tai tik palengvina megztų gaminių priežiūrą. Svarbiausia, visada vadovautis gamintojo rekomendacijomis. Lengva ir patogi priežiūra tik dar labiau skatina įsigyti šiuos mezgimo siūlus ir megzti šiltas bei kokybiškas kojines.

Šiltos ir pastelinės spalvos bei tvido efektas suteikia mezginiams unikalumo. Net vienspalvis mezginys atrodo išskirtinai ir nenuobodžiai, su tam tikru raštų ir spalvų efektu. Norint galima megzti iš kelių spalvų siūlų ar kurti papildomus raštus bei margumus. Mezgant visada galima improvizuoti, nebūtina laikytis griežtų taisyklių, tiesiog megzti ir kurti, tai lyg savotiška meditacijos forma.

Šiems mezgimo siūlams rekomenduojami 2,5 - 3 dydžio mezgimo virbalai. Visada laikykitės gamintojo rekomendacijų, nes per stori virbalai suteiks per didelio laisvumo, o per ploni sutrauks mezginį ir abejais atvejais nebus gražu bei kokybiška. Visada verta investuoti į gerus darbo įrankius, kadangi jie naudojami ne vieną kartą, o daug kartų, todėl svarbiausia, kad jie būtų patogūs Jums. Taip kaip ir kokybiški mezgimo siūlai, nuo kurių priklauso viso mezginio kokybė ir dėvėjimasis. Mezgimas turi teikti džiaugsmą.

Visas priemones, reikalingas mezgimui, t.y. mezgimo siūlai, mezgimo virbalai, vąšeliai ir kiti priedai, galite įsigyti internetu elektroninėje parduotuvėje “Patrės siūlai”. Tai labai patogus būdas įsigyti norimas prekes net neišėjus iš namų arba pasipildyti mezgimo krepšelį atostogų metu. Čia visuomet rasite naudingos ir įdomios informacijos apie mezgimą, siūlus, kaip juos išsirinkti ir netgi mezgimo pamokėles. Visa tai ir dar daugiau yra Patrės blog’e. Kilus klausimams galite kreiptis į mus ir mielai atsakysime į Jūsų klausimus.

Tegul mezgimas teikia džiaugsmą ir geras emocijas!

Rašyk
Skambink