About Berlin Meilenweit 6-ply Cashmere siūlai

Lana Grossa About Berlin Meilenweit 6-ply Cashmere siūlai - tai aukštos kokybės kojinių ..
€948€1895
2310
Lana Grossa About Berlin Meilenweit 6-ply Cashmere siūlai - tai aukštos kokybės kojinių ..
€948€1895
2309
Lana Grossa About Berlin Meilenweit 6-ply Cashmere siūlai - tai aukštos kokybės kojinių ..
€948€1895
2308

Lana Grossa about Berlin Meilenweit 6-ply Cashmere yra aukštos kokybės, minkšti, šešių gijų, kojinių mezgimo siūlai. Pagrindinė siūlų sudedamoji dalis yra aukščiausios kokybės merino vilna (70 %). Sudėtyje taip pat yra poliamidas (25 %), suteikiantis tvirtumo ir kašmyras (5 %), suteikiantis papildomo minkštumo, šilumos bei komforto.

 

Lana Grossa gamina siūlus tik iš aukščiausios kokybės merino vilnos, kuri gaunama iš avių, auginamų Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Pietų Amerikoje. Tai ypatingos kokybės patvari ir plona vilna, gaunama auginant merino avis ypatingai geromis sąlygomis. Tik gyvendamos saugiomis ir joms palankiomis sąlygomis, avys gali užauginti tokios aukštos kokybės vilną. Džiugu, kad Lana Grossa rūpinasi ne tik aukštos kokybės siūlų gamyba, bet ir gyvūnų gerove bei stengiasi užtikrinti kuo palankesnes sąlygas jiems.

 

About Berlin Meilenweit 6-ply Cashmere mezgimo siūlai yra kokybiški, šilti, gražūs ir lengvai prižiūrimi.  Mezginius galima drąsiai skalbti skalbimo mašinoje, tačiau reikia vadovautis gamintojo etiketėje nurodytomis skalbimo rekomendacijomis. Lengva priežiūra palengvina kasdienybę ir megztus gaminius daro dar patrauklesnius.

 

Šie mezgimo siūlai puikiai tinka norint megzti raštuotas kojines. Ypatingas siūlų marginimas ir spalviškumas leidžia sukurti išskirtinius raštus ir spalvas. Visos, šiais siūlais megztos kojinės bus patogios, šiltos, skirtingos bei įspūdingos. Dar viena svarbi detalė yra, kad siūlai marginami saugant gamtą ir siekiant mažinti jos užterštumą. Visa Lana Grossa siūlų gamyba orientuota į gamtos saugojimą, natūralumą ir tvarumą.

 

Kojinių mezgimo siūlai turi būti ne tik gražūs ir šilti, bet ganėtinai tvirti bei atsparūs dilimui. Tad siūlų kokybė lemia gaminio kokybę, o kojinės dėvisi greičiau nei kiti megzti drabužiai, todėl vien gražių siūlų neužtenka, jie turi turėti reikiamas savybes. Šiems siūlams tvirtumą ir atsparumą dilimui suteikia poliamidas, taip pagerindamas siūlų sudėtį. Visada atkreipkite dėmesį į siūlų sudėtį, prieš juos pirkdami. Iš vieno siūlų kamuoliuko galima numegzti vieną įspūdingą porą kojinių suaugusiam žmogui. Rekomenduojami 3 - 4 dydžio mezgimo virbalai, atsižvelgiant į siūlų sudėtį.

 

Mezgimo siūlai internetu, mezgimo virbalai bei kiti mezgimo priedai yra elektroninėje parduotuvėje “Patrės siūlai”. Visos prekės pristatomos patogiai į pasirinktą paštomatą arba registruotu paštu. Tai ypač patogu, nes Jums niekur nereikia važiuoti, jei netikėtai pritrūkote mezgimo siūlų.

 

Jūsų patogumui, Patrės blog’e galite rasti naudingos informacijos apie mezgimą, mezgimo pamokėles ir įvairius patarimus. Kilus klausimams kreipkitės tiesiai į mus ir mielai atsakysime į Jūsų klausimus.

Gero mezgimo ir dar gražesnių, įspūdingais raštais margintų kojinių!

Rašyk
Skambink